Cena wynajmu pokoi uzależniona jest od terminu, długości pobytu i np długich weekendów i wydarzeń specjalnych

Ceny oraz dostępność pokoi proszę sprawdzić w naszym systemie rezerwacyjnym TUTAJ

Ważne informacje dla gości znajdziecie Państwo poniżej

1. Każdy pokój posiada łazienkę oraz ręczniki w pokojach.

2. W pokojach jest czajnik, lodówka oraz radio, nie ma TV.

3. TV / NC +/ ogólnodostępna w części restauracyjnej.

4. Pokoje posiadają widok na jezioro Śniardwy lub Łuknajno.

5. Struktura pokoi: 2 osobowe, 3 osobowe oraz studia rodzinne/ pokoje nie posiadają aneksów kuchennych/

6. Pokoje posiadają łóżka małżeńskie lub pojedyncze.

7. Żelazko, deska oraz suszarka do włosów – dostępne na życzenie gości.

- nocleg w wybranym pokoju 2,3 osobowym lub studio 2 pokojowe
- śniadanie w formie bufetu (serwowane w godz. 7:45 – 9:30)
- podatek VAT 8 %
- korzystanie z WI-FI na terenie obiektu
- parking
- plac zabaw dla dzieci
- dostęp do wieży widokowej nad Jeziorem Śniardwy oraz pomostu
- leżaki do codziennego użytku
- możliwość grillowania

UWAGA !!! dodatkowo płatna jest oplata klimatyczna 2,80 PLN osoba /doba

Ważne informacje dla gości hotelowych

1. Po dokonaniu rezerwacji wymagana jest przedpłata-zadatek / wysokości przedpłaty oraz termin wpłaty ustalone są podczas dokonania rezerwacji- mailowo lub telefonicznie. Przedpłatę należy wpłacić na konto, które podajemy podczas dokonania rezerwacji w mailu lub dostępne jest na stronie internetowej www.luknajno.pl

2. Informujemy, iż nie wpłacenie zadatku w określonym terminie, powoduje anulację dokonanej rezerwacji.

3. Płatność za pobyt należy uiścić w dniu przyjazdu, w przypadku późnych przyjazdów po godz.22.00 -następnego dnia z rana / gotówką lub kartą/. Nie ma możliwości płatności za pobyt w czasie trwania pobytu lub ostatniego dnia pobytu.

4. Goście zainteresowani otrzymaniem faktury VAT za pobyt muszą poinformować obiekt w dniu dokonania rezerwacji 

5. Po opłaceniu za pobyt gość ma możliwość rezygnacji z pobytu lub jego skrócenie, jednak obiekt nie zwraca opłaconej już należności za pobyt.

6. W przypadku skrócenia pobytu lub rezygnacji nie później niż 30 dni przed planowanym pobytem informujemy, iż wpłacona kwota / zadatek/ nie podlega zwrotowi. Jedynie zadatek może być wykorzystany przez gości w innym terminie natomiast w tym samym roku.

7. Opłata za wybrany pokój / pobyt/, odbywa się według ustalonej ceny podanej podczas dokonania rezerwacji. W czasie trwania pobytu nie odliczane są kwoty np. śniadanie, czy mniejszej liczby osób nocujących w pokoju.

8. Pokój sprzedawany jest ze śniadaniem i posiłek jest wliczony w cenę noclegu. W przypadku nie skorzystania ze śniadania, informujemy, że posiłek nie jest odliczane od ceny noclegu.

9. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 15:00 w dniu przyjazdu, a kończy o 10:30 w dniu wyjazdu. Przy wymeldowaniu prosimy o zdanie klucza w recepcji.

Za brak klucza od pokoju lub jego zagubienie gość obciążony zostanie dodatkową opłatą w wysokości 50 zł.ek codziennego sprawdzenia pokoju / czystości, wymiany kosza itp./

1. W okresie sezonu pokoje wynajmowane są na min 4- 5 nocy i dłużej/ krótsze pobyty w sezonie możliwe jedynie z oferty last minute/

2. Ceny na długie weekendy np. Boże Ciało, Majówka lub podczas imprez cyklicznych mogą różnić się od cen podanych w cenniku.

3. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego śniadania.

4. Śniadanie serwowane jest w formie bufetu – w sali restauracyjnej w godzinach 7.45 - 9.30. Prosimy o punktualność, gdyż od godziny 9.30 bufet jest zamknięty i sprzątany. Zostaje jedynie możliwość zamawiania dań z karty. Informujemy, iż obiekt nie świadczy usługi room servis / tzn. serwowania śniadań oraz innych posiłków do pokoju/

5. Dla dzieci od 3 do 10 roku życia obowiązuje zniżka za pobyt.

6. Dzieci w wieku 2-6 lat mogą spać w pokoju z rodzicami na obecnych łóżkach. Informujemy jednak , że obowiązuje dopłata 

7. W niektórych pokojach jest możliwość dostawek dla dzieci w wieku 3-12 lat za dodatkową opłatą.

8. Jest możliwość dostawki łóżeczka turystycznego dla dzieci do lat 3 / ilość ograniczona/ płatne – 30 zł / za dobę z pościelą/bez pościeli – bezpłatnie. W sprawie dostępności łóżeczek tur prosimy o informację przy dokonywaniu rezerwacji.

9. Jest możliwość zamówienia dodatkowych akcesoriów dziecięcych do pokoju: zatyczek do gniazdek, deseczki sedesowej, schodek do umywalki. Prosimy o wcześniejszą informację.

10. Cumowanie łodzi gości hotelowych – po wcześniejszych ustaleniach z obiektem, za dodatkową opłatą ustaloną podczas rezerwacji.

11. Jest możliwość wynajęcia pokoju dla 1 osoby – pokój dwuosobowy do pojedynczego wykorzystania, w cenie 200 zł PLN / za dobę ze śniadaniem.

12. Zwierzęta domowe mile widziane – opłata 80 zł / za dobę za zwierzaka / bez wyjątku na rodzaj, wielkość czy gatunek. Przy dokonaniu rezerwacji lub w dniu przyjazdu gość ma obowiązek zgłoszenia przyjazdu ze zwierzęciem. Gości przyjeżdżający ze swoimi pupilami prosimy, aby trzymały się zasad panujących na terenie obiektu tj. nie pozostawianie zwierzęcia samego w pokoju ze względu na bezpieczeństwo oraz wypoczynek innych gości, trzymanie psa na smyczy na terenie Folwarku, opiekę podczas spacerów czy przebywania na terenie restauracji, sprzątanie po swoim pupilu, zachowanie czystości podczas pobytu psa w pokoju / drapanie mebli, siusianie czy spanie w łóżku/Podczas posiłków zwierzęta mogą przebywać ze swoim opiekunem na tarasie słonecznym lub werandzie / prosimy o nie przebywanie w sali głównej ze zwierzętami/

13. CHĘĆ WYMIANY RĘCZNIKÓW I KOSZY PROSIMY ZGŁOSIĆ W RECEPCJI. NIE MA CODZIENNEGO SPRZĄTANIA POKOI.

14. Jeśli Państwo potrzebują dodatkowych akcesoriów do pokoju w danym dniu, prosimy nie obsługiwać się samodzielnie np. brać ręczników z szafy itp. tylko zgłosić w recepcji.

15. Prosimy dbać o bezpieczeństwo i higienę, nie palić w pokojach, nie niszczyć mebli i akcesoriów pokojowych, nie zapalać świec w pokojach, sprawdzać czajniki elektryczne, segregować śmieci, gasić światło