Jeśli pragniecie spędzić urlop aktywnie na łonie natury zapraszamy Was do Folwarku Łuknajno, położonego w odległości 5 km na wschód od Mikołajek nad jez. Śniardwy. Na terenie Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Największą atrakcją tego miejsca jest Rezerwat jeż. Łuknajno z wieżami widokowymi . Rezerwat ten jest wpisany na światową listę UNESCO, jako rezerwat ornitologiczny. Drugim atutem tego miejsca jest przepiękny widok z wieży widokowej na Jezioro Śniardwy -na największe jezioro w Polsce.

[supsystic-gallery id=1 position=center]

Do dyspozycji gości posiadamy 11 pokoi wkomponowanych w konstrukcję wyniosłego ryzalitu oraz restaurację „Pod Łabędziem” z mazurską kuchnią. Wszystko urządzone jest w starych zabudowaniach dworskich początku XX w. Z okien Folwarku rozciąga się wspaniały widok z jednej strony na jez. Śniardwy z drugiej na jez. Łuknajno.
Na terenie Folwarku dla przyjeżdżających gości, znajduje się także pole campingowe z sanitariatami.

W sezonie od maja do września odwiedzają nas goście indywidualni, grupowi, pary oraz rodziny z dziećmi. Przed lub poza sezonem organizujemy małe imprezy zorganizowane dla ok 25 osób ( na indywidualne zamówienia)

Współpracujemy z Mazurskim Parkiem Krajobrazowym:
http://www.mazurskipark.pl/